tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 1. 2. 2018

MUDr. Roman Popek oznamuje pacientům, že příští týden 5. – 9. února bude čerpat řádnou dovolenou. V akutních případech bude zastupovat MUDr. František Ševčík.

MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková neordinují ve dnech 1. a 2. února. Zástup MUDr. Popek. V týdnu od 5. – 9. února je odpolední ordinace pouze ve středu, ostatní dny dopoledne.

MUDr. Fialová, Zdravotní středisko Zakřany, nebude ordinovat v pondělí 5. a v úterý 6. února, zástup MUDr. Hálová, Nemocnice Ivančice.
Dětské středisko Oslavany nebude ordinovat ve dnech 1. – 16. února.

V době od 5. – 12. února (včetně) zastupuje MUDr. Kulhánek, Ivančice, 7:00-10:00 hod., úterý 12:00-16:00 hod., ostatní dny MUDr. Archmanová v běžných ordinačních hodinách v ambulanci Oslavany.

 

MěÚ Zbýšov sděluje, že vybírá poplatky za svoz domovního odpadu, poplatky za psy, pozemky a hroby pro rok 2018. Platit můžete na pokladně městského úřadu v pondělí a středu od 8:00-17:00 hod., v úterý a čtvrtek od 8:00-13:30 hod. do konce měsíce září. V pátek je pokladna pro veřejnost uzavřena.

 

Město Zbýšov sděluje, že od 1. března bude zahájen provoz služby SENIORtaxi. Cenově zvýhodněná doprava pro seniory starší 65 let, nebo držitele průkazu ZTP a ZTP/P, s trvalým pobytem ve Zbýšově. Službu lze využít například k návštěvě lékaře, úřadu, služeb či nákupů v obcích Zbýšov, Zastávka, Rosice, Oslavany a Ivančice. K využití služby je nutná registrace žadatele, která probíhá od 1. února na pokladně městského úřadu na základě předložení občanského průkazu. Po registraci obdrží žadatel bližší podmínky pro poskytování služby včetně ceníku a taxikartu opravňující k využívání této služby.

Dále informujeme občany, že je prováděna výměna a výdej jodidových tablet, distribuovaných Jadernou elektrárnou Dukovany. Výdej probíhá v pracovní dny na pokladně městského úřadu. Tablety obdrží všichni obyvatelé s trvalým pobytem ve Zbýšově. Současně prosíme občany, aby přinesli staré nepoužité tablety k likvidaci. Děkujeme za spolupráci.

 

Hokejové družstvo Lokomotiva Zbýšov sehraje v sobotu 3. února v 12:50 hod. na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou další zápas s hokejovým týmem Pyšel. Všichni příznivci ledního hokeje jsou srdečně zváni.

 

Drůbežárna Prace bude v zítra tj. v pátek 2. února v 12:15 hod. na Poustkách prodávat:

červené kuřice, stáří 18 týdnů, cena 175 Kč/ks

roční slepice, cena 90 Kč/ks

krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky

dále pak vykupovat králičí kožky, cena 10-15 Kč/ks