tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 10. 1. 2019

MUDr. Roman Popek oznamuje pacientům, že ve dnech 10. a 11. ledna neordinuje. V akutních případech zastupuje MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková.

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že ORL ambulance nebude ordinovat zítra tj. v pátek 11. ledna.

Plicní ambulance v Ivančicích, MUDr. Zdeněk Havlíček, do odvolání neordinuje. Zastupuje MUDr. Alena Procházková pouze v pondělí v době od 14:00 do 18:00 hod. Sestra je přítomna již od 7:30 hod.

 

Sdělujeme občanům, že první termín svozu papíru pracovníky městského úřadu je zítra tj. v pátek 11. ledna a druhý termín svozu plastů je v pátek 25. ledna. Ostatní termíny svozu odpadů jsou k dispozici na pokladně a vývěsce městského úřadu.

Žádáme občany, aby při třídění odpadů v plné míře využívali žluté pytle na plasty a modré pytle na papír, neboť kapacita velkoobjemových kontejnerů nedostačuje. Děkujeme za pochopení.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov zve děti i rodiče na Dětský maškarní karneval s Jirkou Hadašem, který se koná tuto neděli 13. ledna od 15:00 hod. v sále Hornického domu. Připraveny jsou soutěže, disko, tombola, vyhodnocení nejhezčích kostýmů, malování a tetování na obličej a odměny pro každého. Vstupné dobrovolné.

 

Firma AAM přivítá nové kolegy na pozice Konstruktér, Technik údržby, Technolog linek povrchových úprav, Obsluha CNC, Obsluha lisů nebo linek povrchových úprav, Seřizovač lisů, Provozní elektrikář a Strojní mechanik do Zbýšova a Oslavan. Na řadu pozic AAM poskytuje nástupní bonus 30.000 Kč. Více informací naleznete na www.aamoslavany.cz v sekci kariéra nebo volejte 515 517 153. Životopis firmě AAM můžete zaslat na mail personalni@aam.com.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 12. ledna v 12:15 hod. na Poustkách prodávat: kuřice červené, cena 170 Kč/ks, roční slepice, cena 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky, cena 10 Kč/ks