tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 10. 7. 2017

Dětské oddělení Zbýšov, MUDr. Krejčová, čerpá řádnou dovolenou do 13. července. Setra je přítomna, v nutných případech děti ošetří MUDr. Popek.

 

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že:

Kožní a neurologická ambulance neordinují do 16. července.

MUDr. Valeš nebude ordinovat v době od 31.7. – 25.8., zástup MUDr. Kuderová, od 7:00 do 12:00 hod.

Po dobu prázdnin odpadá čtvrteční odpolední ordinace na dětském oddělení, ve čtvrtek bude dětská ambulance ordinovat pouze dopoledne od 7:00 do 12:00 hod.

 

Plicní ambulance, MUDr. Zdeněk Havlíček, nebude ordinovat ve dnech 12. až 21. července.

 

Žádáme občany, aby se z důvodu sucha a přetrvávajících vysokých teplot vyvarovali aktivit, které by mohly vyvolat požár. Aby v lesích, ale i jinde v přírodě nerozdělávali oheň, nevypalovali trávu, neodhazovali cigaretové nedopalky na zem, nepoužívali přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně. Děkujeme.

 

Město Rosice vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Rosice.

Požadavky: státní občan ČR starší 21 let, středoškolské vzdělání s maturitou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC.

Nabízí: 5 týdnů dovolené a 4 dny na zotavenou, stravenky, příspěvek na dovolenou a na penzijní připojištění. Termín nástupu: 1. 9. 2017 nebo dle dohody.

Vybraní uchazeči budou podrobeni psychologickému posouzení způsobilosti a testu fyzické zdatnosti pro výkon funkce strážníka městské policie.

Přihlášku s požadovanými náležitostmi zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice, nebo předejte na podatelně Městského úřadu Rosice, Žerotínovo nám. 1, nejpozději do 10. srpna. Obálku označte heslem „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení – strážník MěP“. Bližší informace na vývěsce MěÚ.

 

Cvičitelka Petra Maryšková sděluje, že od 5. července se konají na zbýšovském koupališti každou středu skupinové lekce Pilates a každý čtvrtek lekce Jógy. Začátek vždy v 19:15 hod. Nutná rezervace na adrese: http://skupinovelekce.reservanto.cz.

 

Pozůstalí po paní Josefě Vaněčkové děkují za projevy soustrasti a květinové dary všem, kteří se zúčastnili posledního rozloučení.