tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 11.07.2017

 

Dětské oddělení Zbýšov, MUDr. Krejčová, čerpá do 13. července řádnou dovolenou. Setra je přítomna, v nutných případech děti ošetří MUDr. Popek.

 

Plicní ambulance, MUDr. Zdeněk Havlíček, nebude ordinovat ve dnech 12. až 21. července.

 

Město Rosice vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Rosice.

Požadavky: státní občan ČR starší 21 let, středoškolské vzdělání s maturitou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC.

Nabízí: 5 týdnů dovolené a 4 dny na zotavenou, stravenky, příspěvek na dovolenou a na penzijní připojištění. Termín nástupu: 1. 9. 2017 nebo dle dohody.

Vybraní uchazeči budou podrobeni psychologickému posouzení způsobilosti a testu fyzické zdatnosti pro výkon funkce strážníka městské policie.

Přihlášku s požadovanými náležitostmi zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice, nebo předejte na podatelně Městského úřadu Rosice, Žerotínovo nám. 1, nejpozději do 10. srpna. Obálku označte heslem „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení – strážník MěP“. Bližší informace na vývěsce MěÚ.

 

Společnost s r.o. Metaldyne nabízí pracovní příležitost ve Zbýšově vhodnou především pro ženy. Jedná se o práci na výstupní kontrole s nepřetržitým provozem (cca 15 směn za měsíc), důležitý je výborný zrak. Více informací na www.metaldyne.cz, na tel. čísle: 515 517 153, nebo zašlete svůj životopis na hr@metaldyne.cz, či vyplňte dotazník na vrátnicích firmy v Oslavanech nebo ve Zbýšově.

Dále firma nabízí možnost letní brigády pro uchazeče nad 18 let s odměnou 1.265 korun za směnu. Jedná se o práci ve výrobě v Oslavanech, možnost začít ihned nebo dle domluvy. Pro zájemce pořádá každý čtvrtek v 13:30 hod. informační schůzku s prohlídkou pracoviště v závodě Metaldyne v Oslavanech. Více na www.metaldyne.cz, nebo na tel. čísle: 515 517 153.

 

Cvičitelka Petra Maryšková sděluje, že od 5. července se konají na zbýšovském koupališti každou středu skupinové lekce Pilates a každý čtvrtek lekce Jógy. Začátek vždy v 19:15 hod. Nutná rezervace na adrese: http://skupinovelekce.reservanto.cz.