tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 11. 5. 2017

MUDr. Roman Popek oznamuje, že ve dnech 17. – 31. května bude čerpat řádnou dovolenou. V akutních případech bude zastupovat MUDr. František Ševčík.

 

Kulturní informační centrum Rosice srdečně zve na Férovou snídani, která se bude konat v sobotu 13. května od 10:00 hod. na travnaté ploše v přední části zámeckého parku. Do piknikového koše si s sebou připravte co máte rádi – fair tradovou nebo regionální pochutinu, např. upečte férovou buchtu, domácí chleba nebo se přijďte pochlubit svojí marmeládou. Zakoupit si budete moci koření, sazenice květin, bylin a zeleniny, odnést si vzorek domácího kvásku s recepty nebo si zabubnovat na africké bubny djembe. Za deštivého počasí se akce bude konat ve společenském sále ZKC.

 

Zítra tj. v pátek 12. května se bude konat v sále Hornického domu ve Zbýšově Školní akademie žáků Základní školy Zbýšov. Začátek v 17:00 hod. Srdečně zvou žáci a učitelé základní školy.

 

Česká pošta Zbýšov nabízí pracovní místo uklízečky na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Vhodné i pro důchodce nebo studenty. Bližší informace přímo na poště nebo na tel. č. 546 431 410.

 

Společnost HARTMANN-RICO a.s. hledá brigádníky do třísměnného provozu na oddělení kvality. Věk 18 let podmínkou! Nástup možný ihned. Další volné pozice: operátor sterilizace, seřizovač ve výrobě, údržbář – elektrikář, dělník/dělnice ve výrobě v jednosměnném, třísměnném a nepřetržitém provozu. Zájemci se mohou hlásit na tel. č. 549 456 213. Více na vývěsce MěÚ.

Drůbežárna Prace bude zítra tj. v pátek 12. května v 12:30 hod. na Poustkách prodávat:

kuřice všech barev, cena 170 Kč/ks

chovné kohouty, roční slepice, cena 80 Kč/ks

káčata, housata, husokačeny, brojlerová kuřata

krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky

dále pak bude vykupovat králičí kožky, cena 5 Kč/ks

 

Soukromý prodejce bude dnes od 14:00 do 16:00 hod. u kina prodávat:

jablka, 16 Kč/kg

brambory, 9 Kč/kg

cibuli, 10 Kč/kg

nový česnek, salát, okurky, papriky, rajčata, ředkvičky, jahody a další zboží.