tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 12. 2. 2018

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že kožní ambulance nebude ordinovat ve dnech 15. – 25. února.      

 

Nadační fond Josefa Hycla nabízí oční vyšetření v Brně i s dopravou zdarma všem seniorům starším 65 let. Pokud máte pocit, že špatně vidíte, stačí se objednat na telefonním čísle 517 076 800. Nadační fond zajistí dopravu i vyšetření zcela zdarma: v dohodnutém termínu vás řidič vyzvedne v našem městě, odveze vás k očnímu lékaři do Brna a poté vás zase přiveze zpět. Více informací o projektu medbus najdete na vývěsce MěÚ nebo na www.medbus.cz.

 

Městská knihovna Zbýšov pořádá ve středu 14. února v 18:00 hod. cestovatelskou přednášku o Skandinávii a Pobaltí. S průběhem pestré expedice vás formou nádherných fotografií a videoukázek seznámí cestovatel a spisovatel Jiří Mára. Všichni jste srdečně zváni.

Dále Městská knihovna Zbýšov upozorňuje čtenáře, že v době od 23. 2. – 2. 3. bude uzavřena z důvodu dovolené.

 

Základní škola a Mateřská škola Zakřany zvou všechny děti a rodiče na Maškarní karneval pro děti, který se koná tuto sobotu 17. února od 14:00 hod. v sále OÚ Zakřany. Pro všechny účastníky je přichystáno malé občerstvení, sladké odměny pro děti a slosování vstupenek. Přijďte se pobavit a prožít příjemné odpoledne.

 

Hokejové družstvo Lokomotiva Zbýšov sehraje ve středu 14. února v 19:50 hod. na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou další zápas s hokejovým týmem Rakšic. Všichni příznivci ledního hokeje jsou srdečně zváni.

 

Firma Metaldyne Oslavany stále roste a proto obsazuje nové pozice IT administrátora, disponenta logistiky a účetní, dále přijme 3D technika, provozního zámečníka, obsluhu VZV, obsluhu CNC a seřizovače lisů. Více naleznete v letáčcích, které Vám tento týden doručí Česká Pošta nebo v sekci kariéra na www.metaldyne.cz.

 

Potraviny Brněnka, Masarykova 598 (vedle Hornického domu) nabízí zboží v akci:

vajíčka balení 10 ks za 39,90 Kč

polotučné mléko za 15,90 Kč

paštiky (Svačinka, Matěj, Majka) 100 g za 13,90 Kč

mandarinky (sladké, bez pecek) cena 44,90 Kč/kg

jablka od 19,90 Kč/kg

Akce potrvá tento týden od 12. do 18. února nebo do vyprodání zásob.

 

Rodina Boučkova děkuje všem, kteří se zúčastnili posledního rozloučení s panem Vlastimilem Boučkem. Zvláště děkuje za projevy soustrasti a květinové dary.