tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 12. 4. 2018

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že MUDr. Valeš nebude ordinovat v pondělí 16. dubna, zástup MUDr. Kuderová od 7:00 – 12:00 hod.      

Neurologická ambulance nebude ordinovat ve dnech 16. a 17. dubna.

 

Ředitel Základní školy ve Zbýšově vyhlašuje zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2018/2019. Zápis dětí bude probíhat dnes 12. a příští čtvrtek 19. dubna vždy od 14:00 do 17:00 hod. v budově ZŠ na Komenského ulici. Zákonní zástupci si přinesou k zápisu svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Pokud chce zákonný zástupce požádat o odklad školní docházky pro své dítě, musí tak učinit v den zápisu.

 

Spolek Babičáci z.s. pořádá v neděli 15. dubna od 13:00 hod. v prostorách Kulturního domu v Babicích Benefiční festival Společné odpoledne. Akci zpestří hudební, taneční a sportovní vystoupení dětí i dospělých především z našeho okolí. Finanční výtěžek bude použit k financování rehabilitačních pobytů a kompenzačních pomůcek dětí z okolních vesnic – Kubíka Sedláčka ze Zbýšova, Adélky Svobodové z Babic a Honzíka Holého ze Zastávky. Pokud vás akce oslovila, věnujte kousek svého času společně strávenému odpoledni.

 

Sportovně střelecké kluby Zbýšov pořádají v sobotu 14. dubna na střelnici ve Zbýšově Závod družstev ve střeleckém víceboji. Žádáme spoluobčany, aby se během závodu nezdržovali v okolí střelnice. Začátek závodu je v 9:00 hodin, předpokládaný konec do 12:00 hodin.

 

Hornický dům Zbýšov přijme paní na úklid a pomocné práce v kuchyni. Bližší informace v restauraci, tel.: 546 431 221.

 

Retrokavárna Zbýšov přijme servírku do kavárny. Zájemkyně se mohou hlásit u Ing. Ludvy, tel.: 775 767 002, nebo přímo v kavárně.

 

Firma ADOSA a.s. opět představuje pro letošní rok  v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za zajímavé ceny včetně letošních novinek. Najdete zde značky: Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte sezónních slev na vybrané modely. Samozřejmostí je dvouletá záruka, servis a prodej příslušenství, rovněž zařídí provedení STK. Srdečně Vás zveme. Více na webových stránkách www.adosa.cz.

 

Paní Jelínková z Miroslavi bude zítra tj. v pátek 13. dubna od 11:30 hod. na Poustkách prodávat jablka, různé druhy, 19-20 Kč/kg a hrušky, 20-22 Kč/kg. Zdrží se do 13:30 hod. nebo do vyprodání zásob.

 

V pondělí byly u stadionu nalezeny pánské hodinky. Jsou uloženy na pokladně v přízemí MěÚ.

 

A nyní tu máme blahopřání

Dnes 12. dubna se dožívá krásných 90 roků paní Milada Tomaiová. Pevné zdraví, hodně síly, spokojenosti, stále spoustu energie, vitality a radosti ze života jí přejí spolubydlící z penzionu a posílají pěknou písničku.