tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 12. 5. 2017

MUDr. Roman Popek oznamuje, že ve dnech 17. – 31. května bude čerpat řádnou dovolenou. V akutních případech bude zastupovat MUDr. František Ševčík.

 

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR připomíná klientům, že její mobilní pracoviště bude na MěÚ Zbýšov opět fungovat ve středu 17. května od 9:00 do 11:00 hodin.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov nabízí v předprodeji vstupenky na divadelní představení Příbuzné si nevybíráme, které se koná 21. května v 16:00 hod., dále na travesti show 20 let Screamers, které bude 28. května a na muzikál Očima Jidáše, který se bude konat 11. června. Všechna představení se uskuteční ve zbýšovském kině Horník.

 

Kulturní informační centrum Rosice srdečně zve na Férovou snídani, která se bude konat zítra tj. v sobotu 13. května od 10:00 hod. na travnaté ploše v přední části zámeckého parku. Do piknikového koše si s sebou připravte co máte rádi – fair tradovou nebo regionální pochutinu, např. upečte férovou buchtu, domácí chleba nebo se přijďte pochlubit svojí marmeládou. Zakoupit si budete moci koření, sazenice květin, bylin a zeleniny, odnést si vzorek domácího kvásku s recepty nebo si zabubnovat na africké bubny djembe. Za deštivého počasí se akce bude konat ve společenském sále ZKC.

 

Dnes se bude konat v sále Hornického domu ve Zbýšově Školní akademie žáků Základní školy Zbýšov. Začátek v 17:00 hod. Srdečně zvou žáci a učitelé základní školy.

 

Česká pošta Zbýšov nabízí pracovní místo uklízečky na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Vhodné i pro důchodce nebo studenty. Bližší informace přímo na poště nebo na tel. č. 546 431 410.

 

Drůbežárna Prace bude dnes v 12:30 hod. na Poustkách prodávat:

kuřice všech barev, cena 170 Kč/ks

chovné kohouty, roční slepice, cena 80 Kč/ks

káčata, housata, husokačeny, brojlerová kuřata

krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky

dále pak bude vykupovat králičí kožky, cena 5 Kč/ks