tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 12. 6. 2018

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že kožní ambulance neordinuje v době od 11. – 29. června.

Diabetická a revmatologická ambulance nebude ordinovat ve dnech 13. a 14. června.

ORL ambulance nebude ordinovat 13. – 15. června.

Interní ambulance, MUDr. Zuska, nebude ordinovat příští týden 18. – 22. června.

 

Mateřská škola Zbýšov oznamuje, že ve čtvrtek 14. června se bude vydávat rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte do mateřské školy. Rozhodnutí se bude vydávat v době od 13:00 do 17:00 hod., rodiče se dostaví v uvedený čas, který si domluvili již při zápisu do mateřské školy. V případě, že se rodiče nemohou dostavit, domluví si jiný termín na tel.: 546 431 225. 

 

Společnost Thermona Zastávka, výrobce plynových kotlů, hledá zájemkyni na pozici: uklízečka administrativních prostor. Zaměstnání je vhodné i pro aktivní ženy v důchodovém věku nebo OZP. Nástup možný od července 2018. V případě zájmu volejte na tel: 544 500 516 – paní Jana Filová, pište na e-mail: thermona@thermona.cz nebo se dostavte osobně do firmy.

 

Leží vám doma asi desatero brýlí, které už nejsou v módě? A nechcete je jen tak vyhodit? Víme, co s nimi, třeba někomu přijdou vhod. Sbírka brýlí dětských, dámských, pánských, uni, nepoškozených a čistých, slunečních i dioptrických se koná do 31. srpna. V budově MKC Zbýšov je můžete vložit do košíčku s nápisem „Věnuji brýle“. Děkujeme.

 

Rádi bychom vás pozvali na výstavu Alfons Mucha: Dva světy. Jedná se o světově unikátní výstavu, na které jsou k vidění nejen největší plátna z cyklu Slovanská epopej, ale také nejrozsáhlejší sbírka Muchovy komerční plakátové tvorby. Výstava se koná od 26. května do 31. prosince na brněnském výstavišti. Pro návštěvníky je zdarma připraven tištěný průvodce, audioprůvodce a kinosál s dobovými záběry zachycujícími Muchovu tvorbu. Klasické vstupné stojí 150 Kč (cena platí do 17. června, od 18. června bude klasické vstupné ve výši 250 Kč), zlevněné vstupné 100 Kč (od 18. června 200 Kč). Více na www.mucha.brno.cz a na vývěsce MěÚ.

 

Pojízdná prodejna porcovny masa z  Miroslavi bude zítra tj. ve středu 13. června v našem městě nabízet široký sortiment kuřecího, krůtího, kachního a vepřového masa, poctivých maso-uzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Příjem objednávek na tel. čísle: 777 814 413. Prodej proběhne zítra od 11:35 do 11:55 hod. na Poustkách.

 

Soukromý prodejce bude denně od pondělí do soboty na parkovišti u COOPu v době od 7:00 hod. do vyprodání zásob nabízet jahody, meruňky, borůvky, rajčata, další ovoce a zeleninu dle objednání a přání zákazníků i ve větším množství.

 

Soukromý prodejce bude dnes v době od 14:00 do 15:00 hod. u kina prodávat: české jahody – 60 Kč/kg, meruňky, nové brambory, nový česnek, nové zelí, květák, okurky a další zeleninu a ovoce.