tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 13. 6. 2017

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR sděluje klientům, že její mobilní pracoviště bude na MěÚ Zbýšov opět fungovat zítra tj. ve středu 14. června od 9:00 do 11:00 hodin.

 

České dráhy, a.s. Brno, informují cestující, že v době od 14. června (0:00 hod.) do 30. června (23:59 hod.) proběhne nepřetržitá výluka traťové koleje v úseku Náměšť nad Oslavou – Zastávka u Brna – Brno a opačně na trati 240 Brno – Jihlava. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny autobusovou dopravou, která bude organizována dle výlukového jízdního řádu.

Vlaky kategorie R budou nahrazeny autobusy v úseku Brno – Náměšť nad Oslavou a opačně. Vlaky Os budou nahrazeny v úseku Náměšť nad Oslavou – Zastávka u Brna – Brno a opačně, kde v úseku Zastávka u Brna – Brno budou spoje náhradní dopravy vedeny po dvou linkách: linka A (zrychlený spoj), linka B (zastávkový spoj).

Služby se v době výluk poskytují v omezeném rozsahu.

Více na vývěsce MěÚ a na stránkách www.cd.cz/vyluky, tel.: 221 111 122. České dráhy se omlouvají za vzniklé komplikace a děkují za pochopení.

 

Do našeho města poprvé zavítalo Klasické loutkové Kašpárkovo divadlo, které zahraje našim občanům klasické české pohádky na Stadionu TJ Baník Zbýšov. Představí se pražští profesionální loutkoherci s originálními historickými marionetami. Každá pohádka trvá 55 minut. Vstupenky je možno zakoupit půl hodiny před začátkem každého představení v divadelním stanu.

Přestavení se uskuteční v těchto dnech:

(dnes) Úterý 13. červnaO ČERVENÉ KARKULCE

Středa 14. června – O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE

Čtvrtek 15. června – O DRAKU A PRINCEZNĚ

Začátek je vždy v 18:00 hod., jednotné vstupné: 100 Kč, děti do 6 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Zveme i dospělé diváky, kteří si chtějí zavzpomínat na svá dětská léta.

 

Firma Metaldyne Oslavany nabízí letní brigádu s odměnou 1.265 korun za den. Jedná se o práci ve výrobě, možnost začít ihned nebo dle domluvy. Pro uchazeče se koná informační schůzka s prohlídkou pracoviště v závodě Metladyne v Oslavanech ve čtvrtek 15. června v 15:30 hod.

Dále firma Metaldyne Oslavany přijme nové pracovníky na pozici:

obsluha linek povrchových úprav podmínkou je výuční list, nástupní plat cca 22.500 Kč obsluha lisů do lisovny za studena

obráběč kovů

obsluha pilek do Zbýšova

Navíc firma obsazuje atraktivní pozici Technik 3D měření pro nepřetržitý provoz. Nutná výborná znalost výkresové dokumentace, měření a základy AJ nebo NJ.

Více informací o pozicích na www.metaldyne.cz, na tel. čísle 515 517 153, nebo zašlete svůj životopis na hr@metaldyne.cz.

 

Soukromý prodejce bude dnes od 14:00-16:00 hod. prodávat u kina:

nové brambory, 15 Kč/kg

cibuli, česnek, květák, papriky, rajčata, jahody, meruňky, broskve, třešně a další zboží.