tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 13. 7. 2017

MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková sdělují pacientům, že v době od 17. – 28. července nebudou ordinovat z důvodu dovolené. V nutných případech zastupuje MUDr. Popek.

 

Společnost s r.o. Metaldyne nabízí pracovní příležitost ve Zbýšově vhodnou především pro ženy. Jedná se o práci na výstupní kontrole s nepřetržitým provozem (cca 15 směn za měsíc), důležitý je výborný zrak. Více informací na www.metaldyne.cz, na tel. čísle: 515 517 153, nebo zašlete svůj životopis na hr@metaldyne.cz, či vyplňte dotazník na vrátnicích firmy v Oslavanech nebo ve Zbýšově.

Dále firma nabízí možnost letní brigády pro uchazeče nad 18 let s odměnou 1.265 korun za směnu. Jedná se o práci ve výrobě v Oslavanech, možnost začít ihned nebo dle domluvy. Pro zájemce pořádá každý čtvrtek v 13:30 hod. informační schůzku s prohlídkou pracoviště v závodě Metaldyne v Oslavanech. Více na www.metaldyne.cz, nebo na tel. čísle: 515 517 153.

 

Kamenictví GAMAR s dlouholetou působností oznamuje občanům, že přijímá zakázky na kamenické práce. Nabízí kvalitní a rychlé zhotovení veškerých prací, nyní s možností zajímavých akčních slev. Provádí zhotovení nových žulových pomníků – výběr z katalogu nebo dle vašich požadavků, opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání a obnovu nápisů, žulové krycí desky (různé barvy a tvary), výměnu rámů a podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Schůzku s kameníkem (Martin Gál) si můžete sjednat na tel.: 776 333 797.