tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 14. 6. 2017

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že MUDr. Valeš bude v pátek 16. června ordinovat pouze od 9:00-11:30 hod., sestra bude přítomna 7:00-11:30 hod.

MUDr. Kuderová nebude ordinovat v době od 27.6. – 30.7., zástup MUDr. Valeš, PO-PÁ 7:00-12:00 hod.

 

MUDr. Daniela Fialová, Zakřany, nebude ordinovat od 26.6. – 7.7. Zástup MUDr. Hálová, Nemocnice Ivančice, tel.: 546 439 514.

 

České dráhy, a.s. Brno, informují cestující, že v době od 14. června (0:00 hod.) do 30. června (23:59 hod.) proběhne nepřetržitá výluka traťové koleje v úseku Náměšť nad Oslavou – Zastávka u Brna – Brno a opačně na trati 240 Brno – Jihlava. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny autobusovou dopravou, která bude organizována dle výlukového jízdního řádu.

Vlaky kategorie R budou nahrazeny autobusy v úseku Brno – Náměšť nad Oslavou a opačně. Vlaky Os budou nahrazeny v úseku Náměšť nad Oslavou – Zastávka u Brna – Brno a opačně, kde v úseku Zastávka u Brna – Brno budou spoje náhradní dopravy vedeny po dvou linkách: linka A (zrychlený spoj), linka B (zastávkový spoj).

Služby se v době výluk poskytují v omezeném rozsahu.

Více na vývěsce MěÚ a na stránkách www.cd.cz/vyluky, tel.: 221 111 122. České dráhy se omlouvají za vzniklé komplikace a děkují za pochopení.

 

Česká pošta Zbýšov nabízí místo uklízečky formou Dohody o pracovní činnosti. Vhodné i pro studenty nebo důchodce. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. č. 546 431 410 nebo přímo na poště.

 

Firma Miloš Soukup, Zbýšov, přijme do hlavního pracovního poměru nebo brigádně:

řidiče skupiny E

     obsluhu smykem řízených nakladačů a traktorbagru

     dělníky

Zájemci mohou volat na telefon: 606 741 190.

 

Firma Metaldyne Oslavany nabízí letní brigádu s odměnou 1.265 korun za den. Jedná se o práci ve výrobě, možnost začít ihned nebo dle domluvy. Pro uchazeče se koná informační schůzka s prohlídkou pracoviště v závodě Metladyne v Oslavanech zítra tj. ve čtvrtek 15. června v 15:30 hod.

Dále firma Metaldyne Oslavany přijme nové pracovníky na pozici:

obsluha linek povrchových úprav podmínkou je výuční list, nástupní plat cca 22.500 Kč obsluha lisů do lisovny za studena

obráběč kovů

obsluha pilek do Zbýšova

Navíc firma obsazuje atraktivní pozici Technik 3D měření pro nepřetržitý provoz. Nutná výborná znalost výkresové dokumentace, měření a základy AJ nebo NJ.

Více informací o pozicích na www.metaldyne.cz, na tel. čísle 515 517 153, nebo zašlete svůj životopis na hr@metaldyne.cz.

 

 

Do našeho města poprvé zavítalo Klasické loutkové Kašpárkovo divadlo, které zahraje našim občanům klasické české pohádky. Představí se pražští profesionální loutkoherci s originálními historickými marionetami. Každá pohádka trvá 55 minut. Vstupenky je možno zakoupit půl hodiny před začátkem každého představení v divadelním stanu.

Přestavení se uskuteční na Stadionu TJ Baník Zbýšov v těchto dnech:

Středa 14. června (dnes) – O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE

Čtvrtek 15. června (zítra) – O DRAKU A PRINCEZNĚ

Začátek je vždy v 18:00 hod., jednotné vstupné: 100 Kč, děti do 6 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Zveme i dospělé diváky, kteří si chtějí zavzpomínat na svá dětská léta.

 

Sportovně střelecký klub Zbýšov pořádá v sobotu 17. června na střelnici ve Zbýšově závod dvojic z velkorážné pistole na kovové terče. Žádáme spoluobčany, aby se během závodu od 9:00 do 13:00 hod. nezdržovali v okolí střelnice.

 

TJ Sokol Padochov vás srdečně zve na tradiční Běh naděje, který se koná v sobotu 17. června. Začátek akce je v 13:30 hod., start běhu naděje v 15:00 hod. Po celou dobu trvání akce zajištěn pestrý doplňkový program (mažoretky, koníci, historický šerm, motorky, ukázky práce hasičů, malování na obličej, skákací hrad) a bohaté občerstvení.

 

Firma Kuřice s.r.o. nabízí nosné kuřice z nejlepších šlechtitelských programů, s kompletní vakcinací a dovozem přímo na adresu odběratele. Zájemci si mohou vybrat ze čtrnácti druhů kuřic i z několika termínů dodání. Nejbližší rozvozový turnus: 10. – 21. července. Kuřice je nutno objednat na tel.: 737 736 775. Více na vývěsce MěÚ.

 

Soukromý prodejce bude zítra tj. ve čtvrtek 15. června od 15:00-17:00 hod. prodávat u kina: jahody 70 Kč/kg, nové brambory 15 Kč/kg, cibuli, česnek, květák, papriky, rajčata, meruňky, broskve, třešně a další zboží.

 

Dnes ráno byly Na Láně nalezeny nové dětské kraťasy. Jsou uloženy na pokladně v přízemí MěÚ.

 

A nyní tu máme blahopřání

Dnes slaví významné narozeniny 70 roků pan Vítězslav Dobšík. Do dalších let mu hodně štěstí, zdraví a stále spoustu pozitivní energie a vitality ze srdce přejí manželka a děti s rodinami a nechávají mu zahrát.