tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 15. 6. 2017

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že MUDr. Valeš bude zítra tj. v pátek 16. června ordinovat pouze od 9:00-11:30 hod., sestra bude přítomna 7:00-11:30 hod.

 

Česká pošta Zbýšov nabízí místo uklízečky formou Dohody o pracovní činnosti. Vhodné i pro studenty nebo důchodce. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. č. 546 431 410 nebo přímo na poště.

 

Firma Metaldyne Oslavany nabízí letní brigádu s odměnou 1.265 korun za den. Jedná se o práci ve výrobě, možnost začít ihned nebo dle domluvy. Pro uchazeče se koná informační schůzka s prohlídkou pracoviště v závodě Metladyne v Oslavanech dnes v 15:30 hod.

Dále firma Metaldyne Oslavany přijme nové pracovníky na pozici:

obsluha linek povrchových úprav podmínkou je výuční list, nástupní plat cca 22.500 Kč obsluha lisů do lisovny za studena

obráběč kovů

obsluha pilek do Zbýšova

Navíc firma obsazuje atraktivní pozici Technik 3D měření pro nepřetržitý provoz. Nutná výborná znalost výkresové dokumentace, měření a základy AJ nebo NJ.

Více informací o pozicích na www.metaldyne.cz, na tel. čísle 515 517 153, nebo zašlete svůj životopis na hr@metaldyne.cz.

 

Sportovně střelecký klub Zbýšov pořádá v sobotu 17. června na střelnici ve Zbýšově závod dvojic z velkorážné pistole na kovové terče. Žádáme spoluobčany, aby se během závodu od 9:00 do 13:00 hod. nezdržovali v okolí střelnice.

 

Klasické loutkové Kašpárkovo divadlo zahraje dnes v 18:00 hod. na Stadionu TJ Baník Zbýšov českou pohádku O draku a princezně. Představí se pražští profesionální loutkoherci s originálními historickými marionetami. Vstupenky je možno zakoupit půl hodiny před začátkem představení v divadelním stanu. Jednotné vstupné 100 Kč, děti do 6 let pouze v doprovodu dospělé osoby. Zveme i dospělé diváky, kteří si chtějí zavzpomínat na svá dětská léta.

 

Soukromý prodejce bude dnes od 15:00-17:00 hod. u kina prodávat:

jahody, 70 Kč/kg

nové brambory, 15 Kč/kg

cibuli, česnek, květák, papriky, rajčata, meruňky, broskve, třešně a další zboží.

 

Včera ráno byly Na Láně nalezeny nové dětské kraťasy. Jsou uloženy na pokladně v přízemí MěÚ.