tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 16. 4. 2018

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že

neurologická ambulance nebude ordinovat zítra tj. v úterý 17. dubna,

ORL ambulance nebude ordinovat v pátek 20. dubna.

 

MUDr. Daniela Fialová, Zakřany, oznamuje pacientům, že ve čtvrtek 19. dubna bude ordinovat pouze do 9:00 hod. z důvodu přerušení dodávky elektrické energie.

 

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR upozorňuje klienty, že její mobilní pracoviště bude na MěÚ Zbýšov opět fungovat ve středu 18. dubna od 9:00 do 11:00 hod.

 

Ředitel Základní školy ve Zbýšově vyhlašuje zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2018/2019. Zápis dětí bude probíhat ve čtvrtek 19. dubna od 14:00 do 17:00 hod. v budově ZŠ na Komenského ulici. Zákonní zástupci si přinesou k zápisu svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Pokud chce zákonný zástupce požádat o odklad školní docházky pro své dítě, musí tak učinit v den zápisu.

 

MKC Zbýšov nabízí v předprodeji vstupenky na zábavnou talk show „Na mikrofon“, která se bude konat tuto sobotu 21. dubna v 19:00 hod. v sále MKC. Vystoupí Jan Grolich, Jiří Harnach, Zbyněk Vičar, Pavel Tomeš, Lukáš Hemala a další. Vstupné 120 Kč.

 

Pobočný spolek zdrav. postižených Brněnska, Zbýšov pořádá příští čtvrtek 26. dubna zájezd na Flóru Olomouc a nabízí volná místa. Cena pro členy i nečleny 200Kč. Přihlášky u paní Olgy Boučkové, tel. 737 729 485.

 

Regionální informační centrum Zastávka vás zve na slavnostní odhalení pamětní desky spisovateli Mirku Elplovi, které proběhne v sobotu 21. dubna od 10:00 hod. v RIC Zastávka. V programu vystoupí žáci ZUŠ Rosice. Dílo Mirka Elpla přestaví Jana Černá, úryvek z díla přednese Vendula Jarošová.

 

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, otevírá na další školní rok 11 oborů ve zkráceném jednoletém studiu: zedník, zedník-obkladač, tesař, pokrývač, klempíř, truhlář, strojní mechanik, instalatér, mechanik plynových zařízení, kominík a čalouník. Toto studium je určeno pro všechny, kteří mají výuční list, maturitní vysvědčení nebo vysokoškolský diplom. Všechny obory jsou přístupné i dívkám.

Více na www.soubosonohy.cz a na vývěsce MěÚ, telefon: 607 063 806.

 

Firma ADOSA a.s. opět představuje pro letošní rok v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za zajímavé ceny včetně letošních novinek. Najdete zde značky: Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte sezónních slev na vybrané modely. Samozřejmostí je dvouletá záruka, servis a prodej příslušenství, rovněž zařídí provedení STK. Jste srdečně zváni. Více na www.adosa.cz.

 

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude ve středu 18. dubna na Poustkách v době od 11:35 do 11:55 hod. nabízet široký sortiment kuřecího, krůtího, kachního a vepřového masa a poctivých masouzenářských výrobků. Například: kuřecí prsní řízek 99 Kč/kg , vepřová krkovice BEZ KOSTI AKCE 119 Kč/kg, kuřecí křídla 49 Kč/kg,  vepřová kýta AKCE 99 Kč/kg kuřecí polévkové díly 17 Kč/kg,  vepřová kotleta BEZ KOSTI AKCE 119 Kč/kg, škvařené sádlo kyblík 1 kg za 59 Kč, dále klobásky, tlačenka, škvarky a uzená masa.

Příjem objednávek na tel. 777 814 413.

 

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 19. dubna v 12:30 hod. na Poustkách prodávat:

kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky, cena 10-15 Kč/ks