tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 17. 7. 2017

 

MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková sdělují pacientům, že v době od 17. – 28. července nebudou ordinovat z důvodu dovolené. V nutných případech zastupuje MUDr. Popek.

 

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že:

Kožní ambulance nebude ordinovat zítra tj. v úterý 18. července.  

MUDr. Valeš nebude ordinovat v době od 31.7. – 25.8., zástup MUDr. Kuderová, od 7:00 do 12:00 hod.

 

Společnost s r.o. Metaldyne nabízí pracovní příležitost ve Zbýšově vhodnou především pro ženy. Jedná se o práci na výstupní kontrole s nepřetržitým provozem (cca 15 směn za měsíc), důležitý je výborný zrak. Více informací na www.metaldyne.cz, na tel. čísle: 515 517 107, nebo zašlete svůj životopis na hr@metaldyne.cz, či vyplňte dotazník na vrátnicích firmy v Oslavanech nebo ve Zbýšově.

Dále firma přijme vhodné uchazeče do Zbýšova na pozice obsluha pilek a obsluha CNC, v Oslavanech obsazuje pracovní pozice seřizovače a technika na 3D měření, nutná znalost technické dokumentace a měřidel. Více na www.metaldyne.cz.

 

Kamenictví GAMAR s dlouholetou působností oznamuje občanům, že přijímá zakázky na kamenické práce. Nabízí kvalitní a rychlé zhotovení veškerých prací, nyní s možností zajímavých akčních slev. Provádí zhotovení nových žulových pomníků – výběr z katalogu nebo dle vašich požadavků, opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání a obnovu nápisů, žulové krycí desky (různé barvy a tvary), výměnu rámů a podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Schůzku s kameníkem (Martin Gál) si můžete sjednat na tel.: 776 333 797.

 

TJ Sokol Zakřany a Obec Zakřany zvou všechny ve středu 19. července v 21:00 hod. do Restaurace Sokolovna Zakřany na promítání letního kina. Na letní zahrádce uvidíte českou romantickou komedii z roku 2016 „Bezva ženská na krku“. Vstupné dobrovolné.