tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 2. 7. 2018

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že ortopedická a oční ambulance neordinují tento týden 2. – 4. července, perimetry budou dle objednání.

Interní ambulance, MUDr. Zuska, nebude ordinovat 9. – 13. července.

Neurologická ambulance nebude ordinovat 10. – 27. července.

 

Zdravotní středisko Zakřany, MUDr. Fialová, nebude ordinovat v době od 9. do 20. července. Zástup MUDr. Hálová, nemocnice Ivančice, tel. 546 439 514.

 

Oznamujeme občanům, že Městský úřad Zbýšov bude z důvodu dovolené ve středu 4. července uzavřen.

 

Česká pošta Zbýšov upozorňuje, že z důvodu státních svátků dochází ke změně výplat důchodů: důchody se splatností 4. července se budou vyplácet v úterý 3. července, důchody se splatností 6. července se budou vyplácet ve středu 4. července.

 

Město Zbýšov zve všechny občany ve čtvrtek 5. července na zahradu Hornického domu na tradiční Pouťové odpoledne s dechovkou. Od 15:00-17:00 hod. zahraje regionální dechová kapela Kahan, od 17:00-20:00 hod. Slovácká kapela Romana Horňáčka.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov zve všechny na zahradu Hornického domu na pouťové promítání letního kina: středa 4. červenceČertoviny,  čtvrtek 5. červenceCoco. Začátek vždy v 21:15 hod., vstup volný.

Od vchodu do Městského kulturního centra byl během včerejšího večera odcizen veliký zelený pytel plný plastových hraček a aut připravených pro děti na dětské hřiště ke zpestření prázdnin. Tento počin bereme jako vandalství a rádi bychom se dopídili k jeho nalezení. Je možné, že pytel s hračkami jen někdo přenesl na jiné místo, nebo někde vysypal. Proto prosíme občany o pomoc při hledání a děkujeme za jakoukoliv indicii.
 

Ve čtvrtek 5. července bude u příležitosti svátku příchodu Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu  mimořádně otevřeno Muzeum průmyslových železnic ve Zbýšově. Vstup do muzea a prohlídka exponátů s výkladem zdarma. V případě zájmu o jízdu vlakem je jízdné dle platného ceníku RÚŽ.

 

Amatérský divadelní kroužek při SDH Hlína sehraje v krásném lesním prostředí pohádku na motivy Karla Čapka Lotrando a Zubejda a to v pátek 6. července v 15:00 hod., v sobotu 7. července v 19:00 hod. a v neděli 8. července v 15:00 hod. Představení se uskuteční v přírodním prostředí v lese nad obcí Hlína. Přístupová cesta je vyznačena značkami, parkoviště pro automobily a občerstvení zajištěno. Představení má dvě dějství a trvá asi 2 hodiny. V případě nepříznivého počasí sledujte informace na webových stránkách obce Hlína. Při této příležitosti mohou diváci navštívit blízkou Rozhlednu Vladimíra Menšíka na Hlíně, která je o prázdninách otevřena i ve všední dny. Více na: www.obec-hlina.cz.

 

Stomatologická ordinace DENS caninus s.r.o. Zbýšov hledá brigádně, na dlouhodobou spolupráci, zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku. Jedná se o práci na dohodu o provedení činnosti. Požaduje znalost práce na PC. Bližší informace na tel. č.: 546 431 537.

Soukromý pěstitel ze Znojemska bude ve středu 4. července v 8:45 hod. na Poustkách prodávat rané brambory, balené po 10 kg, 10 Kč/kg. Zdrží se asi půl hodiny.