tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 26. 6. 2018

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že diabetická a revmatologická ambulance neordinuje od 25. června do 6. července.

Dětská ambulance nebude ordinovat příští týden 2. – 4. července, zástup Říčany od 8:00 do 11:00 hod., po dobu prázdnin bude ordinace ve čtvrtek od 7:00 do 12:00 hod.

 

Dětská ambulance Oslavany, MUDr. Theinerová, nebude ordinovat ve dnech 2. – 4. července, sestra bude přítomna. Akutní případy ošetří MUDr. Kulhánek, Ivančice, Chřestová 32.

 

Vlastivědný spolek Zbýšov srdečně zve občany na Otevírání léta na cihelně tuto sobotu 30. června. Od 14:00 hod. do 16:00 hod. zahraje k poslechu country skupina Noví kaskadéři, bude možnost se občerstvit, proti slunečním paprskům vás ochrání velké slunečníky. Vstup zdarma. Těšíme se na setkání.

 

Česká pošta Zbýšov přijme pracovníka přepážky formou Dohody o pracovní činnosti na zástup za dovolené a nemoci. Bližší informace přímo na poště Zbýšov nebo na tel. č.: 954 266 411.

 

Firma METALPRES s.r.o. se sídlem v Zastávce přijme pracovníky a pracovnice na následující pozici: svářeč pro strojírenskou výrobu.

Je možno se dohodnout na náročnosti práce např.: stehování, svařování již nastehovaných jednodušších nebo složitějších svarů, kompletní zhotovení svarků.

Zaměstnání na HPP, jsou možné i jiné formy spolupráce dle dohody, také lze dohodnout i odpolední nebo víkendové brigády apod.

Dále přijme pracovníky a pracovnice na následující pracoviště:

obráběcí centra CNC

     horizontky klasické i NC

     soustruhy klasické i NC

     karusel klasický i NC

     frézky klasické i NC  

     pracovník technické přípravy výroby – technolog

     programátor NC strojů

     konstruktér elektro

     konstruktér strojní

Zaměstnání na HPP, ale i jiné formy spolupráce dle dohody.

Bližší informace – paní Klušáková, kl. 128, tel.: 546 491 111,

e-mail: metalpres@metalpres.cz.

 

Firma Metaldyne Oslavany nabízí nově nástupní bonus 30.000 Kč pro pozice Seřizovače AMP 30 do lisovny za tepla a Seřizovače do lisovny za studena v  oslavanském závodě, do zbýšovského závodu na pozice Obsluha CNC, Nástrojař a Seřizovač CNC – vedoucí směny. Nástupní bonus 30.000 Kč Metaldyne nabízí i pro 12 nových zaměstnanců na pozice Provozního elektrikáře a Strojního mechanika k doplnění týmu oddělení údržby pro zavedení nepřetržitého provozu. Nabídka platí i pro čerstvé absolventy.

Metaldyne Oslavany také nabízí letní brigádu od 18 let, odměna až 1.760 Kč za 12 hodinovou směnu. Pro zájemce o prospěchové stipendium a jejich rodiče se koná 19. července exkurze, přihlásit se můžete na personalni@aam.com. Více na www.metaldyne.cz nebo na tel. čísle 515 517 153.

 

Farmička Orlík nabízí nosné kuřice z nejlepších šlechtitelských programů, s kompletní vakcinací a dovozem přímo na adresu odběratele. Zájemci si mohou vybrat ze čtrnácti druhů kuřic i z několika termínů dodání. První termín dodání je 2. – 10. července. Kuřice je nutno objednat na tel.: 737 736 775. Součástí je i bezplatné poradenství. Více na vývěsce MěÚ.

 

Pojízdná prodejna porcovny masa z  Miroslavi bude zítra tj. ve středu 27. června v našem městě nabízet široký sortiment kuřecího, krůtího, kachního a vepřového masa, poctivých maso-uzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Příjem objednávek na tel. čísle: 777 814 413. Prodej proběhne zítra od 11:35 do 11:55 hod. na Poustkách.

 

Soukromý pěstitel bude zítra tj. ve středu 27. června v 12:15 hod. na Poustkách prodávat rané brambory, balené po 10 kg, 10 Kč/1 kg.

 

Soukromý prodejce bude dnes v době od 15:00 do 15:45 hod. u kina prodávat: meruňky a broskve – 45 Kč/kg, třešně, nové brambory – 11 Kč/kg, okurky nakladačky – 23 Kč/kg, novou cibuli, zelí, kapusku, papriky, rajčata a další zeleninu a ovoce.

 

O víkendu byly nalezeny 4 klíče na kroužku u koňské ohrady mezi ulicí Boženy Němcové a areálem společnosti Metaldyne. Jsou uloženy na pokladně v přízemí MěÚ.