tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 27. 6. 2018

MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková sdělují pacientům, že příští týden 2. – 4. července nebudou ordinovat. V nutných případech bude zastupovat MUDr. Popek.

 

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že dětská ambulance nebude ordinovat příští týden 2. – 4. července, zástup Říčany od 8:00 do 11:00 hod., po dobu prázdnin bude ordinace ve čtvrtek od 7:00 do 12:00 hod.

MUDr. Valeš bude mít dovolenou v době od 2. – 27. července. Zástup MUDr. Kuderová, ordinace PO – PÁ od 7:00 do 12:00 hod.

Neurologická ambulance nebude ordinovat 10. – 27. července.

 

Zdravotní středisko Zakřany, MUDr. Fialová, nebude ordinovat v době od 9. do 20. července. Zástup MUDr. Hálová, nemocnice Ivančice, tel. 546 439 514.

 

Dětská ambulance Oslavany, MUDr. Theinerová, nebude ordinovat ve dnech 2. – 4. července, sestra bude přítomna. Akutní případy ošetří MUDr. Kulhánek, Ivančice, Chřestová 32.

 

Oznamujeme občanům, že Městský úřad Zbýšov bude z důvodu dovolené příští středu 4. července uzavřen.

 

Česká pošta Zbýšov upozorňuje, že z důvodu státních svátků dochází ke změně výplat důchodů: důchody se splatností 4. července se budou vyplácet v úterý 3. července,  důchody se splatností 6. července se budou vyplácet ve středu 4. července

 

Městské kulturní centrum Zbýšov zve všechny v neděli 1. července na místní koupaliště na pouťové promítání letního kina – české komedie Bajkeři. Začátek v 21:15 hod., vstup volný.

 

Vlastivědný spolek Zbýšov srdečně zve občany na Otevírání léta na cihelně tuto sobotu 30. června. Od 14:00 hod. do 16:00 hod. zahraje k poslechu country skupina Noví kaskadéři, bude možnost se občerstvit, proti slunečním paprskům vás ochrání velké slunečníky. Vstup zdarma. Těšíme se na setkání.

 

Správa zámku Rosice vás srdečně zve na noční kostýmované prohlídky rosického zámku, které se budou konat tuto neděli 1. července v 19:00 a 20:00 hod. Přijďte si užít krásný večer do zámeckých pokojů, osvětlených historickými lustry. Vstupné 100 Kč, vstupné snížené (děti od 6 let, studenti, důchodci, ZTP) 60 Kč, rodinné vstupné (2 dospělí + nejvíce 3 děti) 200 Kč. Vstupenky lze rezervovat na adrese zamek@rosice.cz nebo telefonicky na čísle 606 683 229, 546 412 891.

 

Firma METALPRES s.r.o. se sídlem v Zastávce přijme pracovníky a pracovnice na následující pozici: svářeč pro strojírenskou výrobu.

Je možno se dohodnout na náročnosti práce např.: stehování, svařování již nastehovaných jednodušších nebo složitějších svarů, kompletní zhotovení svarků.

Zaměstnání na HPP, jsou možné i jiné formy spolupráce dle dohody, také lze dohodnout i odpolední nebo víkendové brigády apod.

Dále přijme pracovníky a pracovnice na následující pracoviště:

obráběcí centra CNC

     horizontky klasické i NC

     soustruhy klasické i NC

     karusel klasický i NC

     frézky klasické i NC  

     pracovník technické přípravy výroby – technolog

     programátor NC strojů

     konstruktér elektro

     konstruktér strojní

Zaměstnání na HPP, ale i jiné formy spolupráce dle dohody.

Bližší informace – paní Klušáková, kl. 128, tel.: 546 491 111,

e-mail: metalpres@metalpres.cz.

 

Firma Metaldyne Oslavany nabízí nově nástupní bonus 30.000 Kč pro pozice Seřizovače AMP 30 do lisovny za tepla a Seřizovače do lisovny za studena v  oslavanském závodě, do zbýšovského závodu na pozice Obsluha CNC, Nástrojař a Seřizovač CNC – vedoucí směny. Nástupní bonus 30.000 Kč Metaldyne nabízí i pro 12 nových zaměstnanců na pozice Provozního elektrikáře a Strojního mechanika k doplnění týmu oddělení údržby pro zavedení nepřetržitého provozu. Nabídka platí i pro čerstvé absolventy.

Metaldyne Oslavany také nabízí letní brigádu od 18 let, odměna až 1.760 Kč za 12 hodinovou směnu. Pro zájemce o prospěchové stipendium a jejich rodiče se koná 19. července exkurze, přihlásit se můžete na personalni@aam.com. Více na www.metaldyne.cz nebo na tel. čísle 515 517 153.

 

Farmička Orlík nabízí nosné kuřice z nejlepších šlechtitelských programů, s kompletní vakcinací a dovozem přímo na adresu odběratele. Zájemci si mohou vybrat ze čtrnácti druhů kuřic i z několika termínů dodání. První termín dodání je 2. – 10. července. Kuřice je nutno objednat na tel.: 737 736 775. Součástí je i bezplatné poradenství. Více na vývěsce MěÚ.

 

O víkendu byl na stadionu nalezen svazek klíčů. Je uložen na pokladně v přízemí MěÚ.