tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 28. 6. 2017

Dětské oddělení Zbýšov, MUDr. Krejčová, oznamuje, že v době od 28. června do 13. července čerpá řádnou dovolenou. Ve dnech od 28. do 30. června ošetří děti MUDr. Blechová dětské oddělení Říčany a ve dnech od 3. do 13. července bude setra přítomna, v nutných případech ošetří MUDr. Popek.

 

Žádáme občany, aby se z důvodu sucha a přetrvávajících vysokých teplot vyvarovali aktivit, které by mohly vyvolat požár. Aby v lesích, ale i jinde v přírodě nerozdělávali oheň, nevypalovali trávu, neodhazovali cigaretové nedopalky na zem, nepoužívali přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně.

 

Městské kulturní centrum pořádá v pátek 30. června od 21,15 hodin na koupališti promítání českého filmu Všechno nebo nic s možností pikniku a grilování. Vstup volný.

U příležitosti zbýšovské pouti Vás zve městské kulturní centrum ve středu 5. července od 17 do 20 hodin do zahrady Hornického domu na Odpoledne s dechovkou Slovácká kapela Romana Horňáka.

Rovněž ve středu od 21,15 hodin se zde koná Letní pouťové promítání pro děti filmu Zpívej. Vstup volný.

Na všechny akce občany srdečně zve Městské kulturní centrum Zbýšov.

 

Městský úřad Zbýšov a knihovna Zbýšov oznamují, že z důvodu dovolené budou v pátek 7. 7. 2017 mimo provoz.

 

Česká pošta Zbýšov upozorňuje, že z důvodu státních svátků 5. a 6. července dochází ke změně výplat důchodů: důchody se splatností 2. i 4. července se budou vyplácet v pondělí 3. července; důchody se splatností 6. července se budou vyplácet v úterý 4. července.

 

Amatérský divadelní kroužek při SDH Hlína sehraje v krásném lesním prostředí v sobotu 1. července, v neděli 2. července 2017 vždy v 15.00 hodin pohádku na motivy Jana Drdy Dařbuján a Pandrhola. Představení se uskuteční v přírodním prostředí v lese nad obcí Hlína. Přístupová cesta je vyznačena značkami, parkoviště pro automobily zajištěno. Představení má dvě dějství a trvá asi 2 hodiny. Po celou dobu je zajištěno občerstvení diváků v podobě různých nápojů, sladkostí, uzenin atd.

V případě nepříznivého počasí sledujte informace na webových stránkách obce Hlína.

Při této příležitosti mohou diváci navštívit blízkou Rozhlednu Vladimíra Menšíka na Hlíně, která je o prázdninách otevřena i ve všední dny.

 

Drůbežárna Mírovka bude ve čtvrtek 29. června v 12:05 hod. na Poustkách prodávat: chovné kuřice hnědé, černé a bílé, stáří 21 týdnů, cena 180 Kč/ks; dále kohouty, vitamíny, krmné směsi pro drůbež a králíky. Objednávky na tel.: 777 989 978. Více na vývěsce MěÚ.

 

Drůbežárna Prace bude v pátek  30. 6.  v 8:15 hod. prodávat: kuřice všech barev – 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice – 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky.