tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 28. 6. 2018

MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková sdělují pacientům, že příští týden 2. – 4. července nebudou ordinovat. V nutných případech bude zastupovat MUDr. Popek.

 

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že dětská ambulance nebude ordinovat ve dnech 2. – 4. července, zástup Říčany od 8:00 do 11:00 hod., po dobu prázdnin bude ordinace ve čtvrtek od 7:00 do 12:00 hod.

MUDr. Valeš bude mít dovolenou v době od 2. – 27. července. Zástup MUDr. Kuderová, ordinace PO – PÁ od 7:00 do 12:00 hod.

Neurologická ambulance nebude ordinovat 10. – 27. července.

 

Zdravotní středisko Zakřany, MUDr. Fialová, nebude ordinovat v době od 9. do 20. července. Zástup MUDr. Hálová, nemocnice Ivančice, tel. 546 439 514.

 

Dětská ambulance Oslavany, MUDr. Theinerová, nebude ordinovat ve dnech 2. – 4. července, sestra bude přítomna. Akutní případy ošetří MUDr. Kulhánek, Ivančice, Chřestová 32.

 

Oznamujeme občanům, že Městský úřad Zbýšov bude z důvodu dovolené ve středu 4. července uzavřen.

 

Město Zbýšov zve všechny občany příští čtvrtek 5. července na zahradu Hornického domu na tradiční Pouťové odpoledne s dechovkou. Od 15:00-17:00 hod. zahraje regionální dechová kapela Kahan, od 17:00-20:00 hod. Slovácká kapela Romana Horňáčka.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov zve všechny na pouťové promítání letního kina:

neděle 1. července – česká komedie Bajkeři – koupaliště

středa 4. července – Čertoviny – zahrada hornického domu

čtvrtek 5. červenceCoco – zahrada hornického domu

Začátek vždy v 21:15 hod., vstup volný.

 

Vlastivědný spolek Zbýšov srdečně zve občany na Otevírání léta na cihelně tuto sobotu 30. června. Od 14:00 hod. do 16:00 hod. zahraje k poslechu country skupina Noví kaskadéři, bude možnost se občerstvit, proti slunečním paprskům vás ochrání velké slunečníky. Vstup zdarma. Těšíme se na setkání.

 

Sportovně střelecký klub Zbýšov pořádá v sobotu 30. června na střelnici ve Zbýšově volný závod dvojic z velkorážné pistole na kovové terče. Žádáme spoluobčany, aby se během závodu od 9:00 do 13:00 hod. nezdržovali v okolí střelnice.

 

Firma METALPRES s.r.o. se sídlem v Zastávce přijme pracovníky a pracovnice na následující pozici: svářeč pro strojírenskou výrobu.

Je možno se dohodnout na náročnosti práce např.: stehování, svařování již nastehovaných jednodušších nebo složitějších svarů, kompletní zhotovení svarků.

Zaměstnání na HPP, jsou možné i jiné formy spolupráce dle dohody, také lze dohodnout i odpolední nebo víkendové brigády apod.

Dále přijme pracovníky a pracovnice na následující pracoviště:

obráběcí centra CNC

     horizontky klasické i NC

     soustruhy klasické i NC

     karusel klasický i NC

     frézky klasické i NC  

     pracovník technické přípravy výroby – technolog

     programátor NC strojů

     konstruktér elektro

     konstruktér strojní

Zaměstnání na HPP, ale i jiné formy spolupráce dle dohody. Bližší informace – paní Klušáková, kl. 128, tel.: 546 491 111, e-mail: metalpres@metalpres.cz.

 

O víkendu byl na stadionu nalezen svazek klíčů. Je uložen na pokladně v přízemí MěÚ.