tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 30. 6. 2017

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že:

Diabetická a revmatologická ambulance neordinuje do 7. července.

Oční ambulance nebude ordinovat ve dnech 3.7. – 7.7.

Kožní ambulance nebude ordinovat 3.7. – 14.7.

Neurologická ambulance nebude ordinovat 3.7. – 16.7.

Ortopedická ambulance nebude ordinovat 4.7. – 7.7.

Dětská ambulance nebude ordinovat 3.7. a 4.7., zástup Říčany 8:00-11:00 hod.,

po dobu prázdnin odpadá čtvrteční odpolední ordinace, ve čtvrtek bude dětské oddělení ordinovat pouze dopoledne od 7:00 do 12:00 hod.

MUDr. Valeš nebude ordinovat v době od 31.7. – 25.8., zástup MUDr. Kuderová, od 7:00 do 12:00 hod.

 

Plicní ambulance, MUDr. Zdeněk Havlíček, nebude ordinovat v pátek 7. července a ve dnech od 12. do 21. července.

 

Dětské oddělení Zbýšov, MUDr. Krejčová, oznamuje, že do 13. července čerpá řádnou dovolenou. 30. června ošetří děti MUDr. Blechová, Dětské oddělení Říčany. Ve dnech od 3. do 13. července bude setra přítomna, v nutných případech děti ošetří MUDr. Popek.

 

Žádáme občany, aby se z důvodu sucha a přetrvávajících vysokých teplot vyvarovali aktivit, které by mohly vyvolat požár. Aby v lesích, ale i jinde v přírodě nerozdělávali oheň, nevypalovali trávu, neodhazovali cigaretové nedopalky na zem, nepoužívali přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně. Děkujeme.

 

Městský úřad Zbýšov a Městská knihovna Zbýšov oznamují, že z důvodu dovolené budou v pátek 7. července mimo provoz.

 

Česká pošta Zbýšov upozorňuje, že z důvodu státních svátků 5. a 6. července dochází ke změně výplat důchodů: důchody se splatností 2. i 4. července se budou vyplácet v pondělí 3. července; důchody se splatností 6. července se budou vyplácet v úterý 4. července.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov pořádá dnes 30. června od 21:15 hodin na koupališti promítání českého filmu Všechno nebo nic s možností pikniku a grilování. Vstup volný.

U příležitosti zbýšovské pouti Vás zve městské kulturní centrum ve středu 5. července od

17:00 do 20:00 hod. do zahrady Hornického domu na Odpoledne s dechovkou Slovácká kapela Romana Horňáka.

Rovněž ve středu od 21:15 hodin se zde koná Letní pouťové promítání pro děti filmu Zpívej. Vstup volný. Na všechny akce občany srdečně zve Městské kulturní centrum Zbýšov.

 

Amatérský divadelní kroužek při SDH Hlína sehraje v krásném lesním prostředí zítra tj. v sobotu 1. července a v neděli 2. července vždy v 15:00 hod. pohádku na motivy Jana Drdy Dařbuján a Pandrhola. Představení se uskuteční v přírodním prostředí v lese nad obcí Hlína. Přístupová cesta je vyznačena značkami, parkoviště pro automobily zajištěno. Představení má dvě dějství a trvá asi 2 hodiny. Po celou dobu je zajištěno občerstvení diváků v podobě různých nápojů, sladkostí, uzenin atd.

V případě nepříznivého počasí sledujte informace na webových stránkách obce Hlína.

Při této příležitosti mohou diváci navštívit blízkou Rozhlednu Vladimíra Menšíka na Hlíně, která je o prázdninách otevřena i ve všední dny.

 

Paní Jelínková z Miroslavi bude v úterý 4. července od 11:30 hod. na Poustkách prodávat meruňky, 20-25 Kč/kg. Zdrží se do 15:00 hod. nebo do vyprodání zásob.

 

Soukromý prodejce bude dnes od 14:00 do15:30 hod. prodávat u kina: nové brambory, cibuli, česnek, květák, papriky, rajčata, jahody, meruňky a další zboží.

 

 

A nyní tu máme blahopřání

 

V neděli 2. července oslaví významné životní jubileum 70 roků paní Anežka Dobšíková.

Pevné zdraví a hodně síly, radosti a spokojenosti jí do dalších let ze srdce přejí manžel a synové s rodinami a posílají jí pěknou písničku.