tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 4. 6. 2018

Dům zdraví Zastávka sděluje, že:

MUDr. Valeš nebude ordinovat v pátek 8. června, zástup MUDr. Kuderová 7.00 – 12.00 hod.

Kožní ambulance nebude ordinovat od 11. do 29. června,

Diabetologická a revmatologická ambulance nebude ordinovat 13. a 14. června,

Interní ambulance, MUDr. Zuska, nebude ordinovat od 18. do 22. června.

 

Město Rosice vyhlašuje výběrové řízení na místo právník odboru kanceláře starosty.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právního zaměření, znalost zákona o obcích, o obchodních korporacích, občanského zákoníku a správního řádu, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, velmi dobré komunikační schopnosti, výborná znalost práce na PC a řidičský průkaz skupiny B.

Termín nástupu: dle dohody.

Platové podmínky: se řídí zákonem č. 262/2006 Sb. zákoník práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veř. službách a správě – platová třída 11.

Náplň práce: podíl na tvorbě právních předpisů města, tvorba smluv, právní poradenství odborům úřadu, zastupování při soudních jednáních.

Přihlášku s požadovanými náležitostmi zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice, nejpozději do 30. června 2018. Obálku označte heslem „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení – OKS“. Kontaktní pracovník: Martin Růžička, Dis., tel.: 546 492 106. Více na vývěsce MěÚ.

 

Dětské oddělení Zbýšov informuje pacienty, že v pátek 8. června nebude ordinovat, velmi nutné případy ošetří MUDr. Popek.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov pořádá v sobotu 16. června výlet i pro méně náročné turisty za poznáním Bludné skály a Kudowa Zdrój. Návštěva skalního městečka v blízkosti českých hranic a lázeňského městečka, kde se lze občerstvit rybími specialitami. Cena za dopravu a průvodcovské služby 400 Kč, vstupné cca 7 zlotých/dospělý, 3 zloté/dítě. Možnost zaplatit českými korunami, výhodnější je platba polskou měnou.

 

ZŠ a MŠ Zakřany srdečně zvou všechny děti a rodiče v neděli 10. června od 15:00 do 17:00 hod. na Pohádkový les. Sraz je u lesa za zakřanskou vodárnou. Přijďte se pobavit a zasoutěžit si. Nikdo neodejde s prázdnou. V případě nepříznivého počasí se pohádkový les ruší.

 

Strojírna Oslavany, spol. s r. o. přijme zaměstnance následujících profesí: operátor CNC strojů, manipulační dělník, pracovník montáže. Příležitost i pro nevyučené, zajímavé výdělky. V případě zájmu kontaktujte telefon: 546 492 209, mobil: 606 889 606 nebo zašlete email na adresu singerova@st-os.cz.

 

Soukromý prodejce bude zítra v úterý 5. června na ulici 9. května u prodejny COOPu od 8.30 hod. nabízet jahody, meruňky, rajčata a další zeleninu a ovoce. Zdrží se do vyprodání zásob.

 

Soukromý pěstitel bude zítra v úterý 5. června na Poustkách od 9.30 hod. nabízet jahody a meruňky za 39 Kč, rané brambory a jablka za 19 Kč a cibuli za 9 Kč.