tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 4. 7. 2017

MUDr. Ševčík sděluje pacientům, že nebude ordinovat v pátek 7. července. V nutných případech bude zastupovat MUDr. Popek.

 

Dětské oddělení Zbýšov, MUDr. Krejčová, čerpá řádnou dovolenou do 13. července. Setra je přítomna, v nutných případech děti ošetří MUDr. Popek.

 

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že:

Kožní ambulance neordinuje do 14.7. (3.7. – 14.7.)

Neurologická ambulance neordinuje 3.7. – 16.7.

ORL ambulance nebude ordinovat v pátek 7. července.

MUDr. Valeš nebude ordinovat v době od 31.7. – 25.8., zástup MUDr. Kuderová, od 7:00 do 12:00 hod.

Po dobu prázdnin odpadá čtvrteční odpolední ordinace na dětském oddělení, ve čtvrtek bude dětská ambulance ordinovat pouze dopoledne od 7:00 do 12:00 hod.

 

Plicní ambulance, MUDr. Zdeněk Havlíček, nebude ordinovat v pátek 7. července a ve dnech od 12. do 21. července.

 

Žádáme občany, aby se z důvodu sucha a přetrvávajících vysokých teplot vyvarovali aktivit, které by mohly vyvolat požár. Aby v lesích, ale i jinde v přírodě nerozdělávali oheň, nevypalovali trávu, neodhazovali cigaretové nedopalky na zem, nepoužívali přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně. Děkujeme.

 

Městský úřad Zbýšov a Městská knihovna Zbýšov oznamují, že z důvodu dovolené budou v pátek 7. července mimo provoz.

 

U příležitosti zbýšovské pouti zveme všechny občany zítra tj. ve středu 5. července od 17:00 do 20:00 hod. do zahrady Hornického domu na Odpoledne s dechovkou Slovácká kapela Romana Horňáčka.

Rovněž ve středu od 21:15 hod. se zde bude konat Letní pouťové promítání pro děti filmu Zpívej. Vstup volný.

 

Město Rosice vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Rosice.

Požadavky: státní občan ČR starší 21 let, středoškolské vzdělání s maturitou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC.

Nabízí: 5 týdnů dovolené a 4 dny na zotavenou, stravenky, příspěvek na dovolenou a na penzijní připojištění. Termín nástupu: 1. 9. 2017 nebo dle dohody.

Vybraní uchazeči budou podrobeni psychologickému posouzení způsobilosti a testu fyzické zdatnosti pro výkon funkce strážníka městské policie.

Přihlášku s požadovanými náležitostmi zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice, nebo předejte na podatelně Městského úřadu Rosice, Žerotínovo nám. 1, nejpozději do 10. srpna. Obálku označte heslem „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení – strážník MěP“. Bližší informace na vývěsce MěÚ.

 

Cvičitelka Petra Maryšková sděluje, že od 5. července se budou konat na zbýšovském koupališti každou středu skupinové lekce Pilates a každý čtvrtek lekce Jógy. Začátek vždy v 19:15 hod. Nutná rezervace na adrese: http://skupinovelekce.reservanto.cz.

 

Soukromý prodejce bude dnes od 14:00-15:30 hod. u kina prodávat: nové brambory, cibuli, česnek, papriky, rajčata, jahody, broskve, třešně a další zboží.

 

Paní Jelínková z Miroslavi oznamuje, že z důvodu nemoci se dnešní prodej meruněk ruší.

Nový termín prodeje bude upřesněn místním rozhlasem. Děkujeme za pochopení.