tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 5. 1. 2018

Vážení občané, letos se koná v celé České republice již osmnáctý ročník Tříkrálové sbírky. V našem městě budou tříkráloví koledníci navštěvovat domácnosti zítra tj. v sobotu 6. ledna. Všichni tak máme příležitost začít rok 2018 dobrým skutkem.

Tříkrálová sbírka pomáhá posilovat vědomí solidarity a dobročinnosti ve společnosti. Získané prostředky slouží především pro pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, rodinám v nouzi a dalším jinak sociálně slabým skupinám lidí, ke zkvalitnění a rozšíření nabídky sociálních služeb, poskytovaných oblastní charitou, v případě živelných katastrof i na humanitární pomoc v České republice i v zahraničí.

Pro případ, že by někoho koledníci nenavštívili nebo nezastihli doma a chtěl předat peníze do sbírky, bude ještě během pondělí k dispozici zapečetěná pokladnička na MěÚ v kanceláři tajemnice.

Upřímně děkujeme všem, kteří se rozhodnou jakýmkoliv způsobem podle vlastního uvážení a možností podpořit charitní dílo.

Všechny koledníky upozorňujeme, že sraz je v sobotu 6. ledna v 8:30 hodin v Městském kulturním centru na Jiráskově ulici.

 

Skupina orientálních tanečnic IRIS vás srdečně zve na novoroční zábavu, která se bude konat příští sobotu 13. ledna v 18:00 hod. v Hornickém domě ve Zbýšově. Hraje skupina Bobrmen Zbraslav a hosté. Bohatý program a losování o ceny zajištěno, vstupné 60 Kč. Přijďte strávit večer s orientem a dobrou zábavou. Rezervace na telefonu 733 667 075.

 

Hokejové družstvo Lokomotiva Zbýšov sehraje zítra tj. v sobotu 6. ledna v 8:30 hod. na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou další zápas s hokejovým týmem Stanoviště. Všichni příznivci ledního hokeje jsou srdečně zváni.