tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 5. 6. 2018

Dům zdraví Zastávka sděluje, že:

MUDr. Valeš nebude ordinovat v pátek 8. června, zástup MUDr. Kuderová 7.00 – 12.00 hod.

Kožní ambulance nebude ordinovat od 11. do 29. června,

Diabetologická a revmatologická ambulance nebude ordinovat 13. a 14. června,

Interní ambulance, MUDr. Zuska, nebude ordinovat od 18. do 22. června.

 

Dětské oddělení Zbýšov informuje pacienty, že v pátek 8. června nebude ordinovat, velmi nutné případy ošetří MUDr. Popek.

 

Městské kulturní centrum Zbýšov pořádá v sobotu 16. června výlet i pro méně náročné turisty za poznáním Bludné skály a Kudowa Zdrój. Návštěva skalního městečka v blízkosti českých hranic a lázeňského městečka, kde se lze občerstvit rybími specialitami. Cena za dopravu a průvodcovské služby 400 Kč, vstupné cca 7 zlotých/dospělý, 3 zloté/dítě. Možnost zaplatit českými korunami, výhodnější je platba polskou měnou.

 

Základní umělecká škola Oslavany, pobočka Zbýšov, vás zve na Výstavu žáků a absolventů výtvarného oboru. Slavnostní vernisáž se koná ve čtvrtek 7. června v 17 hodin v sále Základní umělecké školy ve Zbýšově. Výstavu můžete navštívit až do 22. června, vždy ve středu od 13 do 18 hodin a ve čtvrtek a pátek od 13 do 17 hodin.

 

ZŠ a MŠ Zakřany srdečně zvou všechny děti a rodiče v neděli 10. června od 15:00 do 17:00 hod. na Pohádkový les. Sraz je u lesa za zakřanskou vodárnou. Přijďte se pobavit a zasoutěžit si. Nikdo neodejde s prázdnou. V případě nepříznivého počasí se pohádkový les ruší.

 

Strojírna Oslavany, spol. s r. o. přijme zaměstnance následujících profesí: operátor CNC strojů, manipulační dělník, pracovník montáže. Příležitost i pro nevyučené, zajímavé výdělky. V případě zájmu kontaktujte telefon: 546 492 209, mobil: 606 889 606 nebo zašlete email na adresu singerova@st-os.cz.

 

Soukromý prodejce bude zítra ve středu 5. června na ulici 9. května u prodejny COOPu od 8.30 hod. nabízet jahody, meruňky, rajčata a další zeleninu a ovoce. Zdrží se do vyprodání zásob.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 9. června  ve 12:30 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.