tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 7. 1. 2019

Vážení spoluobčané, dovolte, abychom Vás seznámili s výsledkem Tříkrálové sbírky, která se konala v našem městě tuto sobotu 5. ledna. S radostí a vděkem Vám sdělujeme, že do pokladniček Charity bylo koledníky vybráno rekordních 87.175 Kč. Příspěvkem do sbírky jste vyjádřili solidaritu s trpícími a potřebnými lidmi, kteří žijí u nás i v zahraničí.

Jménem Charity ČR a Městského úřadu Zbýšov, který akci organizačně zajišťoval, upřímně děkujeme všem dárcům, kteří se rozhodli jakýmkoliv způsobem podle vlastního uvážení a možností podpořit charitní dílo a přispěli opět k mimořádnému úspěchu sbírky v našem městě.

Ještě jednou děkujeme dětem, mládeži, dospělým koledníkům a členům Junáku Zbýšov, kteří obětovali svůj volný čas i pohodlí a osobně navštěvovali domácnosti ve Zbýšově. Omlouváme se všem, ke kterým koledníci nedorazili.

MUDr. Roman Popek oznamuje pacientům, že ve dnech 10. a 11. ledna nebude ordinovat. V akutních případech bude zastupovat MUDr. Ševčík a MUDr. Zelníčková.

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že revmatologická ambulance nebude ordinovat ve čtvrtek 10. ledna.

Sdělujeme občanům, že první termín svozu papíru pracovníky městského úřadu je v pátek 11. ledna a druhý termín svozu plastů je v pátek 25. ledna. Ostatní termíny svozu odpadů jsou k dispozici na pokladně a vývěsce městského úřadu.

Žádáme občany, aby při třídění odpadů v plné míře využívali žluté pytle na plasty a modré pytle na papír, neboť kapacita velkoobjemových kontejnerů nedostačuje. Děkujeme za pochopení.

 

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, Pražská 38b, srdečně zve na Dny otevřených dveří, které se konají ve čtvrtek 10. a 24. ledna od 9:00 do 17:00 hod. Dále je možno školu navštívit kdykoliv na základě telefonické domluvy na tel.: 607 063 806. Více na vývěsce MěÚ.

 

Myslivecký spolek Háje Zbýšov pořádá příští sobotu 19. ledna tradiční Myslivecký ples v hornickém domě. K tanci a poslechu hraje hudba Orfeus. Předprodej vstupenek u p. Šutriepky, 9. května 151. Srdečně zvou pořadatelé.

 

Skupina orientálních tanečnic IRIS vás srdečně zve na Novoroční zábavu, která se bude konat tuto sobotu 12. ledna od 17:00 hod. v Hornickém domě ve Zbýšově. Zahraje skupina Sagitta, vstupné 80 Kč, losování o ceny, občerstvení zajištěno. Přijďte strávit večer s orientem a dobrou zábavou. Rezervace na telefonu 733 667 075.

Městské kulturní centrum Zbýšov zve děti i s rodiči v neděli 13. ledna v 10:30 hod. do kina Horník na zábavnou hudební show Čiperkové. Cena 120 Kč/os., děti do 1 roku zdarma. Rezervace a předprodej v kanceláři MKC Zbýšov, tel.: 604 481 510.

Dále Městské kulturní centrum Zbýšov zve děti i rodiče na Dětský maškarní karneval s Jirkou Hadašem, který se koná tuto neděli 13. ledna od 15:00 hod. v sále Hornického domu. Připraveny jsou soutěže, disko, tombola, vyhodnocení nejhezčích kostýmů, malování a tetování na obličej a odměny pro každého. Vstupné dobrovolné.

 

Firma AAM přivítá nové kolegy na pozice Konstruktér, Technik údržby, Technolog linek povrchových úprav, Obsluha CNC, Obsluha lisů nebo linek povrchových úprav, Seřizovač lisů, Provozní elektrikář a Strojní mechanik do Zbýšova a Oslavan. Na řadu pozic AAM poskytuje nástupní bonus 30.000 Kč. Více informací naleznete na www.aamoslavany.cz v sekci kariéra nebo volejte 515 517 153. Životopis firmě AAM můžete zaslat na mail personalni@aam.com.