tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 9. 4. 2018

Dům Zdraví Zastávka sděluje, že dětská ambulance nebude ordinovat ve středu 11. dubna, zástup Říčany od 7:30 do 11:00 hod.

 

Ředitel Základní školy ve Zbýšově vyhlašuje zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2018/2019. Zápis dětí bude probíhat ve dnech 12. a 19. dubna vždy od 14:00 do 17:00 hod. v budově ZŠ na Komenského ulici. Zákonní zástupci si přinesou k zápisu svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Pokud chce zákonný zástupce požádat o odklad školní docházky pro své dítě, musí tak učinit v den zápisu.

 

MKC Zbýšov pořádá tuto sobotu 14. dubna zájezd na výhodné nákupy do nákupního střediska Primark ve Vídni. Cena za dopravu 300 Kč. Odjezd v 8:00 hod. ze všech autobusových zastávek ve Zbýšově. Přihlášky v kanceláři MKC nebo na tel.: 604 481 510.

Dále MKC Zbýšov nabízí v předprodeji vstupenky na zábavnou tolk show „Na mikrofon“, která se bude konat příští sobotu 21. dubna v 19:00 hod. v sále MKC. Vystoupí Jan Grolich, Jiří Harnach, Zbyněk Vičar, Pavel Tomeš, Lukáš Hemala a další. Vstupné 120 Kč.

 

Spolek Babičáci z.s. pořádá v neděli 15. dubna od 13:00 hod. v prostorách Kulturního domu v Babicích Benefiční festival Společné odpoledne. Akci zpestří hudební, taneční a sportovní vystoupení dětí i dospělých především z našeho okolí. Finanční výtěžek bude použit k financování rehabilitačních pobytů a kompenzačních pomůcek pro děti z okolních vesnic – Kubíka Sedláčka ze Zbýšova, Adélky Svobodové z Babic a Honzíka Holého ze Zastávky. Pokud vás akce oslovila, věnujte kousek svého času společně strávenému odpoledni.

 

Česká pošta Zbýšov nabízí místo uklízečky formou Dohody o pracovní činnosti. Bližší informace na tel. č. 954 365 271 nebo přímo na poště.

 

Společnost MISTRA s.r.o., Družstevní 1, Zbýšov, hledá obráběče na práci do kovovýroby. Vhodné jako vedlejší pracovní poměr nebo jako brigáda pro důchodce. Více na telefonu 546 212 995 nebo v kanceláři společnosti.

 

Hornický dům Zbýšov přijme paní na úklid a pomocné práce v kuchyni. Bližší informace v restauraci, tel.: 546 431 221.

 

Retrokavárna Zbýšov přijme servírku do kavárny. Zájemkyně se mohou hlásit u Ing. Ludvy, tel.: 775 767 002, nebo přímo v kavárně.

 

Firma ADOSA a.s. opět představuje pro letošní rok  v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za zajímavé ceny včetně letošních novinek. Najdete zde značky: Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte sezónních slev na vybrané modely. Samozřejmostí je dvouletá záruka, servis a prodej příslušenství, rovněž zařídí provedení STK. Srdečně Vás zveme. Více na webových stránkách www.adosa.cz.