tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Hlášení 9. 7. 2018

Dům Zdraví Zastávka oznamuje, že interní ambulance, MUDr. Zuska, neordinuje tento týden 9. – 13. července.

Neurologická ambulance nebude ordinovat ve dnech 10. – 27. července.

 

Zdravotní středisko Zakřany, MUDr. Fialová, neordinuje od 9. do 20. července. Zástup MUDr. Hálová, nemocnice Ivančice, tel. 546 439 514.

 

Odbor životního prostředí Městského úřadu Rosice se obrací na všechny vlastníky lesa s následující výzvou: Z důvodu přetrvávajících mimořádně nepříznivých klimatických podmínek dochází v lesních porostech k dalšímu velkému rozvoji kůrovců, což dále vytváří nebezpečí šíření kůrovcové kalamity. Nadále je proto potřeba provádět důsledné kontroly lesních majetků za účelem zjištění výskytu a rozsahu napadení stromů kůrovci, a to v intervalu minimálně každých 10 – 14 dnů. K ochraně proti uvedeným škůdcům je nutné likvidovat pro kůrovce atraktivní dřevo (vývraty, oslabené a usychající jedince), zejména průběžně vyhledávat a včas vhodným způsobem asanovat dřevo již kůrovci napadené (nejlépe okamžitým vytěžením a odvozem stromů z lesa, popř. provést chemické ošetření nebo odkornění a spálení kůry). Je nezbytně nutné, aby vlastníci lesů postupovali i podle pokynů svých odborných lesních hospodářů. Více na vývěsce MěÚ.

 

Stomatologická ordinace DENS caninus s.r.o. Zbýšov hledá brigádně, na dlouhodobou spolupráci, zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku. Jedná se o práci na dohodu o provedení činnosti. Požaduje znalost práce na PC. Bližší informace na tel. č.: 546 431 537.

Česká pošta Zbýšov přijme pracovníka přepážky formou Dohody o pracovní činnosti na zástup za dovolené a nemoci. Bližší informace přímo na poště Zbýšov nebo na tel. č.: 954 266 411.

Dále Pošta Zbýšov přijme listovního doručovatele. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. č. 734 876 684.

 

Firma Metaldyne Oslavany nabízí nově nástupní bonus 30.000 Kč pro pozice Seřizovače AMP 30 do lisovny za tepla a Seřizovače do lisovny za studena v  oslavanském závodě, do zbýšovského závodu na pozice Obsluha CNC, Nástrojař a Seřizovač CNC – vedoucí směny.

Nástupní bonus 30.000 Kč Metaldyne nabízí i pro 12 nových zaměstnanců na pozice Provozního elektrikáře a Strojního mechanika k doplnění týmu oddělení údržby pro zavedení nepřetržitého provozu. Nabídka platí i pro čerstvé absolventy.

Metaldyne Oslavany také nabízí letní brigádu od 18 let, odměna až 1.760 Kč za dvanáctihodinovou směnu. Pro zájemce o prospěchové stipendium a jejich rodiče se koná ve čtvrtek 19. července exkurze, přihlásit se můžete na personalni@aam.com. Více na www.metaldyne.cz nebo na tel. čísle 515 517 153.

 

Leží vám doma asi desatero brýlí, které už nejsou v módě? A nechcete je jen tak vyhodit? Víme, co s nimi, třeba někomu přijdou vhod. Sbírka brýlí dětských, dámských, pánských, uni, nepoškozených a čistých, slunečních i dioptrických se koná do 31. srpna. V budově MKC Zbýšov je můžete vložit do košíčku s nápisem „Věnuji brýle“. Děkujeme.

 

Soukromý prodejce bude zítra tj. v úterý 10. července od 7:00 hod. na parkovišti u prodejny potravin JMB prodávat ovoce a zeleninu. Zdrží se do vyprodání zásob.