tlačítko návratu na úvodní stránku  Úvod

Prohlášení o přístupnosti

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Webové stránky města Zbýšov se snaží o co nejlepší přístupnost svého obsahu i funkčnosti a tak vyhovovat zásadám Pravidel tvorby přístupného webu.

Pro popis všech informací na tomto webu je použit značkovací jazyk XHTML 1.0 Transitional, pro popis vzhledu pak kaskádové styly CSS. Textový obsah stránek lze zobrazit i s vypnutými kaskádovými styly. Všechny velikosti jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma. Všechny odkazy jsou v textu vyznačeny podtržením.

 

Informace prezentované v jiných formátech

Na serveru města Zbýšov jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF. U těchto dokumentů je uveden v hranaté závorce typ dokumentu a jeho velikost v kB. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Acrobat Reader.

 

Kontakt na administrátora

Vaše případné náměty a informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, můžete posílat na adresu webmaster@mestozbysov.cz.

Dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webových stránek města, můžete posílat na adresu tajemnik@mestozbysov.cz.